Laminowanie

Laminowanie

Laminowanie

W procesie laminowania uzyskujemy wielowarstwowe formatki szklane o podwyższonej wytrzymałości. Konfiguracja szkieł w laminacie jest wykonywana zgodnie z życzeniem klienta. Połączenie technologii laminacji z hartowaniem oraz nadrukiem ceramicznym pozwala uzyskać szkło bezpieczne, wytrzymałe a także w wielu przypadkach unikatowe wizualnie. Możliwość doboru składowych szkieł laminatu pozwala na elastyczność i bardzo szerokie zastosowanie naszych produktów zarówno wewnątrz jak i na zewnątrz budynków.

Zapytaj o produkt

Jak wygląda proces laminowania szkła?

Proces laminacji szkła polega na trwałym połączeniu dwóch lub większej ilości formatek szklanych przy pomocy folii do laminacji. Pozwala to na wykonanie wielowarstwowej szyby o zwiększonych właściwościach mechanicznych zapewniającej bezpieczeństwo w miejscu użytkowania. Odpowiedni dobór szkieł oraz ilości folii pozwala na wykonywanie laminatów do zastosowań od przegród szklanych w budynkach po podłogi i daszki szklane.

Dzięki zastosowaniu w procesie laminacji folii EVA nasze laminaty są odporne na warunki atmosferyczne i promieniowanie UV.

Parametry dla laminowania szkła:

Maksymalny wymiar szkła: 2050×3550 mm