Kontakt

AMBER-GLASS Sp. z o.o.

Biuro czynne:
Pon-Pt 8:00-16:00

Wyceny

zapytania.obrobka@amberglass.pl

Łukasz Podgórski
Kierownik Działu Oferowania i Zleceń
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 63
kom: +48 664 717 863
lukasz.podgorski@amberglass.pl

Damian Ficek
Koordynator Działu Ofertowania i Zleceń
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 61
kom: +48 664 717 862
damian.ficek@amberglass.pl

Zamówienia

zamowienia@amberglass.pl

Katarzyna Wosz
Zastępca Dyrektora ds. Handlowych
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 67
kom: +48 664 704 100
katarzyna.wosz@amberglass.pl

Katarzyna Chudobska
Pracownik Działu Handlowego
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 33
kom: +48 533 303 739
katarzyna.chudobska@amberglass.pl

Danuta Krzykawska
Pracownik Działu Handlowego
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 25 / 33
kom: +48 664 717 850
danuta.krzykawska@amberglass.pl

Izabela Chudobska
Pracownik Działu Handlowego
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 61
kom: +48 533 303 240
izabela.chudobska@amberglass.pl

Agnieszka Gawenda
Pracownik Działu Handlowego
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 62
kom: +48 664 717 845
agnieszka.gawenda@amberglass.pl

Montaże

montaze@amberglass.pl

Kierownik Montaży
kom: +48 601 530 008
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew 30

Śląsk

Eugeniusz Jany
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
kom: +48 881 929 894
eugeniusz.jany@amberglass.pl

Michał Ośkiewicz
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
kom: +48 881 928 853
michal.oskiewicz@amberglass.pl

Polska Zachód

Marcin Czerniewicz
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
(Szkła Specjalne)

kom: +48 881 929 874
marcin.czerniewicz@amberglass.pl

Polska Wschód

Marek Sus
Regionalny Przedstawiciel Handlowy
kom: +48 664 717 853
marek.sus@amberglass.pl

Zaopatrzenie

Mariola Pacyna
Kierownik Działu Zaopatrzenie
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 37
kom: +48 664 717 847
mariola.pacyna@amberglass.pl

Mateusz Fijołek
Pracownik Działu Zaopatrzenie
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 19
kom: +48 664 717 854
mateusz.fijolek@amberglass.pl

Transport

Dariusz Sznajder
Pracownik Działu Transportu
tel: +48 32 346 07 07 / 06, wew. 20
kom: +48 533 303 239
dariusz.sznajder@amberglass.pl


Adres:
ul. Nowa 42,
41-500 Chorzów

NIP: PL 627 247 13 95
REGON: 278050784


Agnieszka Kowieska
Sekretariat
tel: +48 32 346 07 06 / 07
kom: +48 664 717 870
biuro@amberglass.pl

Konto bankowe:
ING BSK O/Chorzów
77 1050 1243 1000 0022 7490 5526

KRS: 0000013655 – Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy KRS w Katowicach,
kapitał zakładowy 100.000 złotych wpłacony w całości.

Amber-Glass

ul. Nowa 42,
41-500 Chorzów

Kontynuując przeglądanie strony, wyrażasz zgodę na używanie przez nas plików cookies. więcej informacji

Aby zapewnić Tobie najwyższy poziom realizacji usługi, opcje ciasteczek na tej stronie są ustawione na "zezwalaj na pliki cookies". Kontynuując przeglądanie strony bez zmiany ustawień lub klikając przycisk "Akceptuję" zgadzasz się na ich wykorzystanie.

Zamknij