Blask szkła piękno wnętrza

Amber Glass present on the market for many years. Our strong sides are quality, precision and individual approach to our customer's needs.

Due to modern, high-class glass processing machines and stable, experienced staff we can provide products of the highest quality on the market.

Keeping deadlines gives our customers feeling of comfort in planing their business and deliveries. Such approach helps us to build stable - long term cooperation with our customers.

We own fleet of specialized cars, customized specially for glass transportation and unloading. Experienced drivers guarantee that our product will arrive on time in great condition.

Glass Supliers

Szanowni Państwo,

AMBER-GLASS Sp. z o.o. z Chorzowa informuje, że niezależnie od ogłoszenia w całym kraju stanu epidemii w związku z wirusem SARS-CoV-2 i chorobą COVID-19, podjęliśmy działania zapewniające pełną obsługę naszych klientów. Produkcja, dostawy towarów, obsługa klienta (mailowa i telefoniczna), tworzenie ofert oraz wycen, wydawanie towarów-realizowane są na bieżąco.

Jednocześnie zawiadamiamy, że kontakt bezpośredni z naszymi doradcami w siedzibie spółki, zostaje zawieszony na czas obowiązywania stanu epidemii. W związku z tym, prosimy o ścisłą współpracę z Państwa opiekunem handlowym i kontakt (telefoniczny i mailowy) z handlowcami oraz biurem obsługi klienta.

Ponadto informujemy, że od dnia 31.03.2020 r. realizacja zamówień na obróbkę szkła, będzie prowadzona po uzyskaniu 100% przedpłaty. Także zakupy hurtowe szkła będą prowadzone z zastosowaniem 100% przedpłaty, która jednocześnie zapewni kupującemu dodatkowy upust w wymiarze 2% od dotychczasowego cennika.

Nasza spółka na bieżąco analizuje zagrożenia związane z wirusem SARS-CoV-2 i zapewnia obsługę swoich klientów, mając na uwadze bezpieczeństwo i zdrowie klientów oraz własnych pracowników. Dzięki zastosowanym procedurom, dbamy o zdrowie Państwa i własne, przy zachowaniu najwyższej jakości naszych usług, zarówno w zakresie produkcji jak i obsługi klienta.

Jesteśmy do Państwa stałej dyspozycji poprzez środki komunikacji elektronicznej. Niezależnie od tej formy kontaktu, w naszej siedzibie pracuje sekretariat, zapewniający obsługę poczty papierowej bez jakichkolwiek zakłóceń.

Mamy nadzieję, że sytuacja niebawem się uspokoi, co pozwoli nam na powrót do bezpośredniej obsługi klienta w naszej siedzibie. W przypadku jakichkolwiek pytań pozostajemy do Państwa dyspozycji.

Życząc Państwu dużo zdrowia ślemy wyrazy szacunku!

Zarząd
AMBER-GLASS Sp. z o.o.