Blask szkła piękno wnętrza

Kontakt

AMBER-GLASS Sp. z o.o.

ul. Nowa 42
41-500 Chorzów

KRS: 0000013655 – Sąd Rejonowy Wydział VIII Gospodarczy KRS w Katowicach,
[kapitał zakładowy 100.000 złotych wpłacony w całości]

Biuro czynne:
Poniedziałek – Piątek: 08:00 – 16:00

Sekretariat

Agnieszka Kowieska
tel: +48 32 346-07-06 (07)
kom: +48 664 717 870

biuro@amberglass.pl

Montaże


kom: +48 664 700 909

tel: +48 32 346-07-(06) wew 30.
montaze@amberglass.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
(Śląsk)

Eugeniusz Jany
kom: +48 881 929 894
eugeniusz.jany@amberglass.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
(Polska Wschód)

Marek Sus
kom: +48 664 717 853
marek.sus@amberglass.pl

Regionalny Przedstawiciel Handlowy
(Polska Zachód)

Marcin Czerniewicz
kom: +48 881 929 874
marcin.czerniewicz@amberglass.pl

Kierownik Działu Handlowego
(Hurt i Logistyka)

Edyta Bednarska
tel: +48 32 346-07-07 (06) wew. 20
kom: +48 664 704 200

edyta.bednarska@amberglass.pl

Pracownik Działu Handlowego
(Hurt)

Agnieszka Chmielewska-Wrona
tel: +48 32 346-07-07 (06) wew. 25/33
kom: +48 664 717 850

agnieszka.chmielewska@amberglass.pl

Pracownik Działu Handlowego
(Hurt)

Anna Białas
tel: +48 32 346-07-07 (06) wew. 33
kom: +48 881 929 910

anna.bialas@amberglass.pl

Z-ca Dyrektora Działu Handlowego

Mariola Pacyna
tel: +48 32 346-07-07 (06) wew. 37
kom: +48 664 717 847
mariola.pacyna@amberglass.pl

Kierownik Działu Handlowego
(Obróbka)

Katarzyna Wosz
tel: +48 32 346-07-07 (06) wew. 67
kom: +48 664 704 100
katarzyna.wosz@amberglass.pl

Kierownik Działu Handlowego
(Obróbka-Wyceny)

Łukasz Podgórski
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 63
kom: +48 664 717 863

lukasz.podgorski@amberglass.pl

Pracownik Działu Handlowego
(Obróbka-Wyceny)

Michał Ośkiewicz
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 63
kom: +48 881 928 853

michal.oskiewicz@amberglass.pl

PracownikDziału Handlowego
(Obróbka)

Agnieszka Gawenda
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 62
kom: +48 664 717 845
agnieszka.gawenda@amberglass.pl

PracownikDziału Handlowego
(Obróbka)

Katarzyna Holeczek
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 61
kom:+48 664 717 862
katarzyna.holeczek@amberglass.pl

Pracownik Działu Handlowego
(Obróbka)

Rafał Słowik
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 66
kom: +48 881 928 860

rafal.slowik@amberglass.pl

Pracownik Działu Handlowego
(Obróbka)

Aleksandra Ornat
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 65
kom: +48 881 928 889

aleksandra.ornat@amberglass.pl

Pracownik Działu Handlowego
(Obróbka)

Damian Ficek
tel: +48 32 346-07-07(06) wew. 68
kom: +48 664 717 849

damian.ficek@amberglass.pl